Podmínky affiliate programu

Spravujete vlastní web, stránky na Facebooku nebo vlastníte e-mailovou databázi? Chcete své stránky či kontakty zpeněžit a hledáte vhodný affiliate program z oblasti sportu a sázení? Zapojte se do affiliate programu freeENERGY4U a získejte provizi ve výši až 5 % z nákupu našich zákazníků!

Účast na freeENERGY4U partnerském programu je zdarma a umožňuje uživatelům získat odměnu za umístění odkazu nebo odkazů na jejich webové stránky a nabízet určité produkty společnosti freeENERGY4U. Za všechny objednávky provedené zákazníky, kteří klikli na tento odkaz získá partner provizi. Aktuálně je nastavená 3% základní provize.

JAK NA TO

1) Vyplňte registrační formulář zde, pozorně si přečtěte všeobecné obchodní podmínky a vyčkejte na schválení Vaší žádosti affiliate managerem. Pokud máte více serverů, je možné je přidat později.

2) Po schválení registrace získáte přihlašovací údaje do systému, kde si budete moci vybrat ze široké nabídky bannerů, textových linků, XML feedů, PR článků nebo e-mailových šablon.

3) Kontrolujte své provize, výplaty a statistiky v přehledném prostředí. Další metriky pomohou k tomu, abyste své kampaně mohli optimalizovat a vytěžit tak ze svých stránek maximum.